גן ילדים פרטי בראשון לציון

גן עם מצלמות ראשון לציון

התקנת מצלמות מעקב וידאו בגן כבר כמעט ואינה שאלה של בחירה, אלא חובה. מעקב וידאו עוזר להגביר את רמת האבטחה, ולכן גן עם מצלמות ראשון לציון מאפשר להורים להיות רגועים בידיעה שילדיהם מתועדים למקרה של התנהלות שאינה תקינה במקרה הטוב, או צורך בתיעוד לתרחיש של אסון.

הגנים ברשת גני הבית של מירית – עמותת חינוך שקוף, מרושתים במצלמות מעקב לבטיחות הילדים והשקט הנפשי של ההורים.

גן עם מצלמות ראשון לציון מרגיע את חששות ההורים

אין זה סוד שהורים רבים מודאגים מאוד מהאופן שבו גננות ומטפלות מתייחסות לילדיהם. הם מעוניינים להיות רגועים בידיעה שהגננת והסייעות של גן עם מצלמות ראשון לציון משגיחות על ילדיהם, אינן מתעלמות מבכי, או אולי אפילו גרוע מכך, מרימות את הקול על הילדים או אפילו מפעילות כוח פיזי.

את כל התרחישים האלו לא תדעו עד שהילדים ילמדו לדבר, וגם אם הם כבר למדו, יש סיכוי שהם יעדיפו לשתוק על התנהלות חמורה שכזו. מצלמות מעקב וידאו תמיד שימשו כאמצעי מניעה – ככלל, נוכחות מצלמות במעגל סגור במקום העבודה תמיד מעניקה משמעת לעובדים, מה שאומר שהגננות והמטפלות כבר אינן יכולות להרשות לעצמן להתנהג בצורה לא פדגוגית.

פיקוח קל וזמין

מעקב וידיאו אחר גן עם מצלמות ראשון לציון זמין בתהליך אמין וקל. ניתן להתקין גם גרסת ענן וגם גרסת שרת של מצלמת בטיחות. עם מעקב וידאו בענן, כל הסרטונים מאוחסנים בשרת, כך שרק למשתמשים מורשים תהיה גישה – אף אחד לא יכול לצפות בסרטונים ללא הרשאה, וההורים מקבלים גישה לשרתי הענן שלנו על בסיס דרישה.

ניתן להשתמש במצלמות לפרק זמן בלתי מוגבל. באמצעות מערכת מעקב הווידאו, מספר בלתי מוגבל של הורים שרשמו את ילדיהם למסגרת גן עם מצלמות ראשון לציון יכולים להתחבר לשרת ולצפות בסרטוני האבטחה.

חשיבות התקנת מצלמות מעקב בגני ילדים

כשאתם מחליטים לרשום את ילדכם לגן, מומלץ לבחור באחד מגני הרשת של עמותת חינוך שקוף, ולבחור גן עם מצלמות ראשון לציון, שמאפשר לכם גישה קלה ויעילה לבחינת הסרטונים כדי לוודא שילדיכם מוגנים בכל רגע. מעוניינים בעוד פרטים? לחצו לקריאה נוספת על גן ילדים ראשון לציון