גן ילדים פרטי בראשון לציון

לא כל ההורים רוצים שהילד שלהם ילך לגן רגיל, וחלופה מודרנית ראויה לגני ילדים ממלכתיים היא מוסדות גני ילדים פרטיים בראשון לציון, שמסייעים להורים שאינם יכולים או אינם מעוניינים לגדל ילדים בבית לפני גיל גן חובה. להרחבה נוספת בנושא תוכלו לקרוא על גני ילדים בראשון לציון

הצרכים האנושיים הבסיסיים נוצרים דווקא בילדות, ולכן חשוב ביותר לבחור גן פרטי לילד במסגרת גני הבית של מירית – עמותת חינוך שקוף. בגני הילדים שלנו, הפעוטות והילדים משתתפים בהנאה בפעילויות ומקבלים בסיס התחלתי איתן של ידע ומיומנויות הנחוצות לחייהם העתידיים.

הטבות של גני ילדים פרטיים בראשון לציון

היתרון העיקרי והברור של גני ילדים פרטיים בראשון לציון הוא יחס אישי לכל ילד, עם קבוצות שאינן עולות על חמישה עד עשרה ילדים, כך שכל ילד מקבל תשומת לב מספקת. חוץ מזה, ניתן  למנות מספר יתרונות נוספים כגון:

  • תוכניות חינוכיות לגיל הרך, בתוספת ידע פדגוגי מתקדם;
  • גננות מקצועיות;
  • תזונה מאוזנת בהתאם לצרכים הספציפיים של כל ילד.
    credit: pixabay

מסגרת מהנה וחינוכית

גני ילדים פרטיים בראשון לציון מציעים לילדים משחקי פיתוח ועלילה – הן בפנים והן בחוץ, כולל צפייה בסרטונים חינוכיים. הם משתתפים בשיעורי מוזיקה, שיעורי אמנות, תרגילים גופניים, ובמידת הצורך, תיקון ריפוי בדיבור. גן ילדים עם אפשרות ללימוד עברית מבוקש היום מאוד.

התחלת לימוד שפה בגן היא נוחה ויעילה. גיל ה"גן" הוא המתאים ביותר להתחיל ללמוד, שכן הילדים רגישים מאוד לפיתוח מיומנויות הקשורות לדיבור, והתהליך מועבר על ידי צוות מקצועי שמפתח כישורי תקשורת נוספים בין ילדים באותה רמת הכשרה.

בגישה זו, מושגת הבנה מוקדמת של השפה, וילדים לומדים עברית תקינה בגילאים מוקדמים, לצד השקעת הצוות בתהליך החינוכי הכללי לילדים בגיל הרך.

תוכניות חינוך בהתאמה אישית

תוכניות החינוך במסגרות גני ילדים פרטיים בראשון לציון ברשת עמותת חינוך שקוף, מתבצעות בהתאם לתוכנית לילדים בגיל הרך, בפיקוח משרד החינוך, משרד העבודה והתמ"ת. התוכניות מיועדות לילדים בגילאי 3-5 ומהוות נקודת מוצא אמינה לחינוך עתידי במכללות ובאוניברסיטאות.

גני הילדים של הרשת נפתחים בפריסה רחבה, ואתם יכולים לבדוק את תנאי השהות של הילד ואת תוכניות החינוך באמצעות ביקור בגנים והתרשמות אישית.

גן ילדים פרטי בראשון לציון

גן ילדים פרטי בראשון לציון מפעיל תוכנית שמתאימה לצרכי הלמידה של הילדים, ומנוהל על ידי רשת גני הבית של מירית – עמותת חינוך שקוף, שמפעילה גני ילדים איכותיים בפיקוח משרד החינוך, משרד העבודה והתמ"ת, במסגרות בטוחות, אוהבות ומטפחות.

גן ילדים פרטי בראשון לציון מחנך ילדים להתמקד במשימות

כדי שילד ילמד, הוא צריך להיות מסוגל להתמקד ולשים לב לגננת או לפעילות. ויסות עצמי חשוב, והגננת של גן ילדים פרטי בראשו לציון מקפידה על חוגי תנועה קבועים לילדים, כתרומה לבריאותם הגופנית.

תקשורת הולמת וברורה עם הילדים

מבלי להשתמש במשפטים ארוכים ומורכבים, גננת גן ילדים פרטי בראשון לציון מנהלת תקשורת ברורה עם הילדים, כך שהם אינם מבולבלים מהסיפורים או מההוראות שלה, ולומדים מיומנויות עיבוד שפה. התנהלות זו מרגילה את הילדים להתמקד במה שנאמר בגן, ושומרת על ערנותם ויכולותיהם להבין ולנהל כל סוג של תקשורת.

זה בסדר אם מדי פעם הם אומרים 'דה' במקום 'זה', אבל אם הם מתקשים מאוד להביע את עצמם זה יכול להפוך את התקשורת עם הגננת וחבריהם למתסכלת. זה לא אומר שהילד אולי לא מוכן לגן. יחד עם זאת, הילד עשוי להיאבק יותר כאשר מדבר עם אחרים.

הערכת דיבור ושפה טובה שנלמדת במסגרת גן ילדים פרטי בראשון לציון מסייעת לאופן שבו הילד מקבל את מה שהוא שומע או מבטא את מה שהוא מעוניין לומר.

שימוש בעיפרון ומספריים

המיומנויות המוטוריות העדינות של ילדכם יאותגרו לאורך כל תכנית הלימודים המקיפה והמקצועית במסגרת גן ילדים פרטי בראשון לציון, לכן חשוב שיהיה לו נוח עם כלי כתיבה, ציור ויצירה נפוצים ומתאימים לגילו.

חושבים שילדכם מוכן לגן? זה הזמן לרשום אותו לגן פרטי במסגרת חינוך מעולה

חשוב שילדכם ילמד את המיומנויות הנדרשות להתפתחות בגילו. ברשת גני הבית של מירית הילדים יכולים להתחיל בגן טרום-גן או בגיל גן חובה, ואתם מוזמנים לבקר את גני הרשת, כדי להתרשם מאיכות חוויית החינוך והטיפוח של הילדים, ולשאול את הגננות את השאלות החשובות כדי לוודא שילדכם יפיק את המרב משהותו במסגרת גן ילדים פרטי בראשון לציון. חושבים גם ילדים פרטי רגיל לא מתאים לכם? תוכלו להשאיר פרטים לקבל עוד מידע בנוגע לגן עם מצלמות בראשון לציון.

גני ילדים ראשון לציון

מאות ילדים מתחילים גם השנה את היום הראשון שלהם במסגרות גני ילדים ראשון לציון. חלקם ילכו לחצי יום וחלקם ליום מלא, אבל רובם יחוו חוויות חינוכיות מתקדמות במסגרת תוכניות הלימודים של רשת גני הבית של מירית – עמותת חינוך שקוף, מסגרת פרטית של גני ילדים, שמפוקחת על ידי משרד החינוך, משרד העבודה והתמ"ת, עמותה שמספקת לילדים את מסגרת הלימודים הראשונה שלהם כהכנה לבית הספר היסודי.

גני ילדים ראשון לציון כאבן הדרך הראשונה בחינוך ילדים

גני ילדים ראשון לציון מספקים את אבני היסוד של התפתחות גופנית, חברתית ורגשית, כמו גם את יסודות השפה, האוריינות, החשיבה והמיומנויות הקוגניטיביות. לא פחות חשוב, הגנים מהווים גשר מחינוך בבית או בגן לחינוך בכיתה מסורתית יותר, שבה ילדים חייבים לקיים אינטראקציה עם מורה, מערכת כללים ואחד עם השני, כדי ללמוד.

הגנים מהווים נקודת כניסה טובה למערכת החינוך. הגנים תומכים בכמה מהיעדים החברתיים-רגשיים שילדים צריכים לעמוד בהם כדי שיוכלו להצליח בעיסוקים אקדמיים עתידיים.

התפתחות פיזית

גני ילדים ראשון לציון מקנים לילדים פיתוח של מיומנויות מוטוריות גדולות, כלומר תנועת ידיים ורגליים, ומוטוריקה עדינה, או שימוש בידיים ובאצבעות. משחק בחוץ ופעילות גופנית שמותאמת לילדים, הרכבת פאזלים, ציור ופעילויות חינוכיות חשובות אחרות.

התפתחות חברתית

כך ילד מקיים אינטראקציה עם אחרים, כולל עבודה בשיתוף פעולה, למידת מיומנויות חברתיות, פתרון מחלוקות וכישורים אחרים. היבטים רבים של פעילות גני ילדים ראשון לציון מיועדים לפילוח מיומנויות אלו, ולסייע לילדים להסתדר אחד עם השני.

התפתחות רגשית

מסייעת לילדים להבין ולנהל את הרגשות שלהם. הגננות מלמדות את הילדים לזהות את רגשותיהם, לדבר עליהם ולהביע את מחשבותיהם, כמו גם לבטא אמפתיה לאחרים. הצוות המקצועי במסגרות גני ילדים ראשון לציון תומך גם בפיתוח מיומנויות ויסות עצמי של ילדים – היכולת לנהל את הרגשות וההתנהגות שלהם.

חינוך גופני

הילדים מקבלים הזדמנויות לבנות מיומנויות מוטוריות קיימות בשפע, אך המומחים ברשת גני הבית של מירית – עמותת חינוך שקוף מאמינים שניתן וחשוב לא פחות לשלב גם פעילות גופנית עם קריאה ונושאים אחרים כדי להפוך את הלמידה למהנה ומועילה יותר.

גני ילדים בראשון לציון

היציאה לגן היא צעד חשוב להורים ולילדים. הגן מספק לילדים כישורי חיים והזדמנויות להצליח בכל תחומי ההתפתחות, מה שמציב בסיס חזק למסע החינוכי שלהם. גני ילדים בראשון לציון מספקים חוויות שמאפשרות לילדים לצמוח ולהתפתח באמצעות משחק ואינטראקציה, והגנים ברשת גני הבית של מירית – עמותת חינוך שקוף, מאפשרים גם לילדים להיות מוגנים ולהתפתח בסביבה בטוחה ונתמכת, המספקת מסגרת של שייכות, הוויה והיווצרות.

גני הרשת, שמפוקחים על ידי משרד החינך, משרד העבודה והתמ"ת, מרחיבים את הידע והחיבור של הילדים עם עצמם, המשפחה, התרבות, סביבתם והקהילה הרחבה. תוכניות הגן נועדו להרחיב את התפתחות ילדכם בתחומים מרכזיים.

גני ילדים בראשון לציון מחזקים את הזהות האישית

גני ילדים בראשון לציון מטפחים אצל ילדים את תחושת הזהות החזקה ומלמדים אותם להיות עצמאיים, עם הזדמנויות לחקור את רגשותיהם ויחסיהם עם אחרים. הם מתחברים ותורמים לעולמם על ידי למידה על סביבתם, התרבויות והמורשת של אחרים.

גננות וסייעות בגני הילדים משקיעות בהקניית ערכים לילדים, ומלמדות אותם לקבל ילדים שונים מהם, לגלות אמפתיה, להכיל אחרים ולבטא את רגשותיהם.

שיפור הרווחה של הילדים ומשפחותיהם

ילדים במסגרות גני ילדים בראשון לציון חווים תחושה חזקה של רווחה על ידי מעורבותם בפעילות גופנית, תרגול למידה וחוסן, והגנים מספקים להם הזדמנויות לחיזוק מיומנויות קבלת החלטות. הגנים מגנים על בטיחותם ומעודדים אותם להתמודד עם אתגרים תוך קבלת השראה לחקור את עולמם.

גני ילדים בראשון לציון מעודדים את הילדים לתקשר ביעילות עם תרגולי מיומנויות שפה במגוון הקשרים וחומרים. גני הילדים מספקים גם למשפחות גישה לתמיכה וסיוע לילדים עם צרכים מיוחדים, וחיבור לשירותי תמיכה בקהילה.

ילדים לומדים מגיל צעיר מיומנויות לחיים שלמים

רישום מגיל צעיר למסגרות גני ילדים בראשון לציון מאפשר לילדים לקבל מגילאים צעירים הכשרה למיומנויות חיים חשובות שישרתו אותם היטב בעתיד.

כדי להבין אם ילדכם מתאים למסגרות רשת עמותת חינוך שקוף, אתם מוזמנים לבקר בגנים, להתרשם מתוכניות הלמידה, מהגננות והסייעות, ומהסביבה המוגנת, ולשאול את כל השאלות שיש לכם, כדי להיות בטוחים שילדכם ילמד בסביבה מתאימה, מגוננת ומטפחת.

 

גן ילדים ראשון לציון

גן ילדים מציין תקופה מאוד מרגשת עבור ההורים והילדים כאחד. הגן מייצג אבן דרך התפתחותית חשובה כאשר ילדכם עובר מינקות לגיל ילד בוגר. גן ילדים ראשון לציון מסמל את הצעד הגדול הראשון בחינוך הפורמלי של ילדים.

הידע והמיומנויות שילדכם לומד בגן במסגרת רשת גני הבית של מירית – עמותת חינוך שקוף,  ישמשו אותו היטב במסגרות חינוכיות גבוהות. אנשי המקצוע שלנו, שעברו הכשרה גבוהה בתחום החינוך, מרכיבים את תכנית הגן המתאימה כדי להכין את הילדים להצלחה לימודית, רגשית וחברתית בעתיד.

גן ילדים ראשון לציון פועל כמסגרת חינוכית שמבוססת על משחק

גן ילדים ראשון לציון מפעיל תוכנית לחינוך מוקדם הנלמדת על ידי אנשי מקצוע מוסמכים לחינוך מוקדם. אנשי מקצוע אלו יצרו גם את מסגרת הלמידה לשנים מוקדמות לילדים בגילאי 0-5, כך שכל תוכניות הגנים מספקות חינוך מוקדם עקבי ואיכותי לכולם.

איך בוחרים את תכנית הגן הנכונה?

בחירת גן ילדים ראשון לציון עם תוכנית למידה שמתאימה לילדכם יכולה להיות תהליך פשוט. המפתח הוא להתחיל מוקדם, מכיוון שגני ילדים רבים מתמלאים וחשוב להספיק לרשום את הילד לגן איכותי.

מומלץ לבדוק את תוכנית הלמידה בגן הילדים, לשאול הרבה שאלות, לשתף מידע מפורט על ילדכם ולקבל תחושה כללית הן לגבי התוכנית והן לגבי אנשי המקצוע. עם ההגעה, שימו לב לקבלת הפנים שחוויתם. חשוב לבחון את המקום ולהבין אם החלל מעוצב היטב לגירוי, יצירתיות וחקירה.

הילד צריך לעבור חוויה מהנה. שימו לב לכל פרט

שימו לב לאופן בו הצוות מתקשר איתכם ועם ילדכם, וחשוב גם לבדוק אם גן ילדים ראשון לציון  מפוקח על ידי משרד החינוך. אל תשכחו שבחירת תכנית גן עבור ילדכם צריכה להיות חוויה מהנה ומהנה לכל המשפחה שלכם.

חשוב לבחור גן ילדים שמציע פתרונות מתקדמים לסוגיות חינוכיות חשובות

רשת גני הבית של מירית – עמותת חינוך שקוף, מפעילה גני ילדים שמפוקחים על ידי משרד החינוך, משרד העבודה והתמ"ת, ואנשי המקצוע שלנו מקפידים להעביר לילדים בגנים חוויות שמבוססות על תוכניות למידה חינוכיות ייחודיות שמקנות לילדים כלי למידה חשובים לעתיד. למידע נוסף על תוכניות הגן החדשניות שלנו, צרו קשר עוד היום.

גן ילדים בראשון לציון

בבוקר חורפי שטוף שמש בכיתת גן ילדים בראשון לציון, ברשת גני הבית של מירית – עמותת חינוך שקוף, ילדים בני 5 ו-6 פרושים על פני הכיתה ולומדים על צבעים, צורות, הנדסה ועיצוב. אלא ששום דף עבודה אינו נראה בסביבת הגן. הילדים האלה משחקים.

המטרה העיקרית של העמותה היא להפוך את הגן לשובבי ומשמח. הכיתות משקפות את ההתנהלות האופיינית של גן ילדים בראשון לציון במסגרת חינוך איכותית, שמלמדת את הילדים לעסוק ביצירות אמנות, לשחק בשמחה על שטיחים צבעוניים וליהנות ממדפי כיתות מלאים בפחי צעצועים.

רצפות מחוממות מזמינות את הילדים לשחק ולנוח על הקרקע ושטחי משחק מרובים בתוך ומחוץ לגן מציעים לילדים הזדמנויות ללמוד ולשרוף אנרגיה.

גן ילדים בראשון לציון מקנה חוויות למידה חיוביות

גן ילדים בראשון לציון מלווה את הילדים בשנותיהם החשובות ביותר. חוויות חיוביות בגן יכולות לשפר מיומנויות לא קוגניטיביות וציוני מבחנים מוקדמים, ואף להגביר את הסבירות שילדים ילמדו באוניברסיטה ובסופו של דבר ירוויחו יותר כסף כמבוגרים.

ככל שגן הילדים מציע חוויות התפתחות חיוביות בעשורים האחרונים, הוא הפך להיות גם אקדמי יותר. בחלק מהגנים, לוחות הזמנים גדושים בפעילויות ושיעורים אקדמיים גב אל גב.

ברוב המקרים ילדים יכולים להתמודד עם תוכן חינוכי מתקדם בשנים הראשונות לחייהם, ובמסגרת גן ילדים בראשון לציון הם מקבלים הזדמנות לשחק כחלק מסדר היום, מכיוון שזו השיטה הטובה ביותר עבור ילד בן 5 לתפוס מושגים קשים, בין אם זה לעבוד עם חבר לכיתה או לספור עד 100.

למידה תוך כדי משחק

משחק אינו נפרד מלמידה, זו השיטה הטבעית שבה ילדים יכולים ללמוד היטב ובהנאה. משחק הוא מה שמייסדת עמותת חינוך שקוף דמיינה שהגן יכלול כשהקימה לראשונה גן ילדים בראשון לציון. יום הגן מתחיל בשירים ולאחר מכן עובר לזמן משחק וכולל לימוד טבע, סיפורים ומשחק דרמטי.

גני הילדים ברשת מבוססים על משחק ועל החזון של מירית: לבנות מיומנויות קוגניטיביות וחברתיות-רגשיות. במשך שנות הפעילות הרבות, רשת גני הבית של מירית ידועה בחוויות החינוכיות המתקדמות המקצועיות, הבטוחות והמהנות לילדים.