גן ילדים פרטי בראשון לציון

לא כל ההורים רוצים שהילד שלהם ילך לגן רגיל, וחלופה מודרנית ראויה לגני ילדים ממלכתיים היא מוסדות גני ילדים פרטיים בראשון לציון, שמסייעים להורים שאינם יכולים או אינם מעוניינים לגדל ילדים בבית לפני גיל גן חובה. להרחבה נוספת בנושא תוכלו לקרוא על גני ילדים בראשון לציון

הצרכים האנושיים הבסיסיים נוצרים דווקא בילדות, ולכן חשוב ביותר לבחור גן פרטי לילד במסגרת גני הבית של מירית – עמותת חינוך שקוף. בגני הילדים שלנו, הפעוטות והילדים משתתפים בהנאה בפעילויות ומקבלים בסיס התחלתי איתן של ידע ומיומנויות הנחוצות לחייהם העתידיים.

הטבות של גני ילדים פרטיים בראשון לציון

היתרון העיקרי והברור של גני ילדים פרטיים בראשון לציון הוא יחס אישי לכל ילד, עם קבוצות שאינן עולות על חמישה עד עשרה ילדים, כך שכל ילד מקבל תשומת לב מספקת. חוץ מזה, ניתן  למנות מספר יתרונות נוספים כגון:

  • תוכניות חינוכיות לגיל הרך, בתוספת ידע פדגוגי מתקדם;
  • גננות מקצועיות;
  • תזונה מאוזנת בהתאם לצרכים הספציפיים של כל ילד.
    credit: pixabay

מסגרת מהנה וחינוכית

גני ילדים פרטיים בראשון לציון מציעים לילדים משחקי פיתוח ועלילה – הן בפנים והן בחוץ, כולל צפייה בסרטונים חינוכיים. הם משתתפים בשיעורי מוזיקה, שיעורי אמנות, תרגילים גופניים, ובמידת הצורך, תיקון ריפוי בדיבור. גן ילדים עם אפשרות ללימוד עברית מבוקש היום מאוד.

התחלת לימוד שפה בגן היא נוחה ויעילה. גיל ה"גן" הוא המתאים ביותר להתחיל ללמוד, שכן הילדים רגישים מאוד לפיתוח מיומנויות הקשורות לדיבור, והתהליך מועבר על ידי צוות מקצועי שמפתח כישורי תקשורת נוספים בין ילדים באותה רמת הכשרה.

בגישה זו, מושגת הבנה מוקדמת של השפה, וילדים לומדים עברית תקינה בגילאים מוקדמים, לצד השקעת הצוות בתהליך החינוכי הכללי לילדים בגיל הרך.

תוכניות חינוך בהתאמה אישית

תוכניות החינוך במסגרות גני ילדים פרטיים בראשון לציון ברשת עמותת חינוך שקוף, מתבצעות בהתאם לתוכנית לילדים בגיל הרך, בפיקוח משרד החינוך, משרד העבודה והתמ"ת. התוכניות מיועדות לילדים בגילאי 3-5 ומהוות נקודת מוצא אמינה לחינוך עתידי במכללות ובאוניברסיטאות.

גני הילדים של הרשת נפתחים בפריסה רחבה, ואתם יכולים לבדוק את תנאי השהות של הילד ואת תוכניות החינוך באמצעות ביקור בגנים והתרשמות אישית.

גן ילדים פרטי בראשון לציון

גן ילדים פרטי בראשון לציון מפעיל תוכנית שמתאימה לצרכי הלמידה של הילדים, ומנוהל על ידי רשת גני הבית של מירית – עמותת חינוך שקוף, שמפעילה גני ילדים איכותיים בפיקוח משרד החינוך, משרד העבודה והתמ"ת, במסגרות בטוחות, אוהבות ומטפחות.

גן ילדים פרטי בראשון לציון מחנך ילדים להתמקד במשימות

כדי שילד ילמד, הוא צריך להיות מסוגל להתמקד ולשים לב לגננת או לפעילות. ויסות עצמי חשוב, והגננת של גן ילדים פרטי בראשו לציון מקפידה על חוגי תנועה קבועים לילדים, כתרומה לבריאותם הגופנית.

תקשורת הולמת וברורה עם הילדים

מבלי להשתמש במשפטים ארוכים ומורכבים, גננת גן ילדים פרטי בראשון לציון מנהלת תקשורת ברורה עם הילדים, כך שהם אינם מבולבלים מהסיפורים או מההוראות שלה, ולומדים מיומנויות עיבוד שפה. התנהלות זו מרגילה את הילדים להתמקד במה שנאמר בגן, ושומרת על ערנותם ויכולותיהם להבין ולנהל כל סוג של תקשורת.

זה בסדר אם מדי פעם הם אומרים 'דה' במקום 'זה', אבל אם הם מתקשים מאוד להביע את עצמם זה יכול להפוך את התקשורת עם הגננת וחבריהם למתסכלת. זה לא אומר שהילד אולי לא מוכן לגן. יחד עם זאת, הילד עשוי להיאבק יותר כאשר מדבר עם אחרים.

הערכת דיבור ושפה טובה שנלמדת במסגרת גן ילדים פרטי בראשון לציון מסייעת לאופן שבו הילד מקבל את מה שהוא שומע או מבטא את מה שהוא מעוניין לומר.

שימוש בעיפרון ומספריים

המיומנויות המוטוריות העדינות של ילדכם יאותגרו לאורך כל תכנית הלימודים המקיפה והמקצועית במסגרת גן ילדים פרטי בראשון לציון, לכן חשוב שיהיה לו נוח עם כלי כתיבה, ציור ויצירה נפוצים ומתאימים לגילו.

חושבים שילדכם מוכן לגן? זה הזמן לרשום אותו לגן פרטי במסגרת חינוך מעולה

חשוב שילדכם ילמד את המיומנויות הנדרשות להתפתחות בגילו. ברשת גני הבית של מירית הילדים יכולים להתחיל בגן טרום-גן או בגיל גן חובה, ואתם מוזמנים לבקר את גני הרשת, כדי להתרשם מאיכות חוויית החינוך והטיפוח של הילדים, ולשאול את הגננות את השאלות החשובות כדי לוודא שילדכם יפיק את המרב משהותו במסגרת גן ילדים פרטי בראשון לציון. חושבים גם ילדים פרטי רגיל לא מתאים לכם? תוכלו להשאיר פרטים לקבל עוד מידע בנוגע לגן עם מצלמות בראשון לציון.